CPF0603B2R21E
MFR.Part #
CPF0603B2R21E
JLCPCB Part #
C4257186
Description
-55℃~+155℃ 2.21Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS