CPF0603B2K21E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B2K21E
JLCPCB Part #
C4097932
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS