CFR200J680K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR200J680K
JLCPCB Part #
C1391740
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 2W 680kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS