HV73V1JTTD825G
MFR.Part #
HV73V1JTTD825G
JLCPCB Part #
C3922445
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS