RN731JTTD1910B25
MFR.Part #
RN731JTTD1910B25
JLCPCB Part #
C3962966
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS