CRGH0805F274K
MFR.Part #
CRGH0805F274K
JLCPCB Part #
C3962261
Description
-55℃~+155℃ 274kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS