CPF0402B732RE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0402B732RE
JLCPCB Part #
C4038771
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS