CPF0402B332RE
MFR.Part #
CPF0402B332RE
JLCPCB Part #
C4122568
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS