CPF0402B232RE
MFR.Part #
CPF0402B232RE
JLCPCB Part #
C4091293
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS