RN731ETTP8251B50
MFR.Part #
RN731ETTP8251B50
JLCPCB Part #
C4056515
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS