CRGH0805J1M1
MFR.Part #
CRGH0805J1M1
JLCPCB Part #
C2101694
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 150V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS