CPF0402B64K9E
MFR.Part #
CPF0402B64K9E
JLCPCB Part #
C4035754
Description
-55℃~+155℃ 63mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS