CPF0402B64R9E
MFR.Part #
CPF0402B64R9E
JLCPCB Part #
C4016381
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS