3430H2F1R8TE
MFR.Part #
3430H2F1R8TE
JLCPCB Part #
C6411270
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS