CPF0402B24K9E
MFR.Part #
CPF0402B24K9E
JLCPCB Part #
C4076807
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS