RP73D2A12R4BTG
MFR.Part #
RP73D2A12R4BTG
JLCPCB Part #
C4204190
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS