RU73X1E3K65LTDF
MFR.Part #
RU73X1E3K65LTDF
JLCPCB Part #
C3985042
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS