3503G2B20KFTD
MFR.Part #
3503G2B20KFTD
JLCPCB Part #
C6060336
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS