CPF0201B14KE
MFR.Part #
CPF0201B14KE
JLCPCB Part #
C3927280
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS