CPF0402B255RE1
MFR.Part #
CPF0402B255RE1
JLCPCB Part #
C4106813
Description
-55℃~+155℃ 255Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS