3503G2B10KFTD
MFR.Part #
3503G2B10KFTD
JLCPCB Part #
C5503398
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS