SBCH111R5J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SBCH111R5J
JLCPCB Part #
C1371463
Package
Plugin
Description
-55℃~+350℃ 1.5Ω 11W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS