CPF0603F39K2C1
MFR.Part #
CPF0603F39K2C1
JLCPCB Part #
C2112598
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS