3503G2B20K5FTD
MFR.Part #
3503G2B20K5FTD
JLCPCB Part #
C5503454
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS