3503G2B133RFTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3503G2B133RFTD
JLCPCB Part #
C5892348
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS