CRGV2010F95K3
MFR.Part #
CRGV2010F95K3
JLCPCB Part #
C3935117
Description
-55℃~+125℃ 500mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS