CPF0603B47K5E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B47K5E
JLCPCB Part #
C4553071
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS