CRGH1206F215K
MFR.Part #
CRGH1206F215K
JLCPCB Part #
C2113797
Description
-55℃~+155℃ 200V 215kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS