356015KJT
MFR.Part #
356015KJT
JLCPCB Part #
C2095830
Package
4527
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 300V 6W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS