3503G2B105RFTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3503G2B105RFTD
JLCPCB Part #
C5503393
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS