3430A3F3K6TE
MFR.Part #
3430A3F3K6TE
JLCPCB Part #
C6411189
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS