H4536RBYA
MFR.Part #
H4536RBYA
JLCPCB Part #
C1412709
Description
-55℃~+155℃ 500mW 536Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS