CRGV0805J9M1
MFR.Part #
CRGV0805J9M1
JLCPCB Part #
C4017073
Description
-55℃~+125℃ 125mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS