H4P3K32DZA
MFR.Part #
H4P3K32DZA
JLCPCB Part #
C1407483
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.32kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS