3430A3F3K9TE
MFR.Part #
3430A3F3K9TE
JLCPCB Part #
C20439279
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS