3430A3F3R6TE
MFR.Part #
3430A3F3R6TE
JLCPCB Part #
C6411195
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS