WK73S3ATTER442F
MFR.Part #
WK73S3ATTER442F
JLCPCB Part #
C3930842
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 442mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS