3430A2F75KTD
MFR.Part #
3430A2F75KTD
JLCPCB Part #
C6385105
Description
-55℃~+155℃ 1W 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS