3430A2F9R1TD
MFR.Part #
3430A2F9R1TD
JLCPCB Part #
C6676224
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS