3430A2F75RTD
MFR.Part #
3430A2F75RTD
JLCPCB Part #
C20451401
Description
-55℃~+155℃ 1W 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS