3430A2F7K5TD
MFR.Part #
3430A2F7K5TD
JLCPCB Part #
C6059194
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS