SMW347RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW347RJT
JLCPCB Part #
C4115804
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 3W 47Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS