3430A2F360RTD
MFR.Part #
3430A2F360RTD
JLCPCB Part #
C5501798
Description
-55℃~+155℃ 1W 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS