3430A2F15KTD
MFR.Part #
3430A2F15KTD
JLCPCB Part #
C5501776
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS