MHQ1005P91NHTD25
MFR.Part #
MHQ1005P91NHTD25
JLCPCB Part #
C2048348
Description
1.78Ω 160mA 23@250MHz 900MHz 91nH AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS