MHQ1005P1N6STD25
MFR.Part #
MHQ1005P1N6STD25
JLCPCB Part #
C5768713
Description
1.6nH 10GHz 1A 23@250MHz 40mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS