B43252A5476M000
MFR.Part #
B43252A5476M000
JLCPCB Part #
C5950173
Package
Plugin,D22xL22mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 22mm 340mA@120Hz 450V 47uF ±20% Plugin,D22xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS