NLCV32T-151K-EFD
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLCV32T-151K-EFD
JLCPCB Part #
C295220
Package
1210
Description
100mA 150uH 6.1Ω AEC-Q200 ±10% 1210 Power Inductors ROHS