B43504C5107M67
MFR.Part #
B43504C5107M67
JLCPCB Part #
C1605614
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
100uF 25mm 30mm 450V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS