MHQ1005P11NHTD25
MFR.Part #
MHQ1005P11NHTD25
JLCPCB Part #
C2048322
Description
11nH 200mΩ 23@250MHz 3GHz 450mA AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS